Darkest Powers - the next generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Family meeting!

In jos 
+2
Chloe Saunders
Derek Souza
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 4:45 am

Zambi incantat vazand scena din fata lui,parca incepuse al treilea razboi mondial,de fapt,varianta Scooby-Doo.Dar nu se putea astepta de la altceva din partea lor,incearca sa se apare,mai mult sau mai putin.
Acesta se trezi si el la pamant iar instinctul ii spuse ca era Elizabeth.
-Auch..zise razand..acum chair e toata familia.Atunci il vazuse si pe micutul Simon.
Derek veni spre el si il stranse de gat lipindu'l de perete.
-O,te rog,iti cunosc instinctele mai bine decat toti din camera asta>Tu chiar vrei sa te joci cu focul.lupusor?Hmm..bine.
Facu o sfera de foc si isi lipise mainile pe incheieturile lui,pentru a i le arde apoi arunca alta minge,spre punctul sensibil a lui Derek,Simon.
Sus In jos
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 4:52 am

Se simti prinsa de brate si mai ca ii veni sa injure cand il vazu pe Ian. IAN! Cum putuse sa... Daah, fusesera prosti toti!
-Go to hell!
Se pregati sa ii arda un picior ceva, dar Simon, care coborase atunci, fu mai rapid. Respirand greoi, se indeparta de Ian cel imobilizat.
Totul se petrecea asa de repede in jurul ei!! Damnit!
-Ade, watch out! striga, dar era prea tarziu. Marai si o impinse cu putere pe Gwen la o parte de langa Ade.
Dadu sa mai faca ceva, dar atentia ii fu atrasa de Stefan. Care il ranea pe Derek si care planuia sa il loveasca si pe Simon.
-SIMON, JOS! striga neputincioasa.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 4:57 am

"Mititica" stranse din dinti atunci cand Gwen o lovi si urmari flacarile care acum tineau locul palmelor ei.
- Nu mi-e teama de joaca ta, chit ca esti piromana!
Incerca sa isi alunge amintirile care acum i-au navalit in minte. Incendiul in care mama ei a pierit, lasand-o singura pe lume la doar 7 ani. Fusese crescuta intr-o scoala de corectie pentru ca la orfelinat toti o credeau ciudata. Ii era teama de foc, dar acum parca ceva mult mai puternic pusese stapanire pe ea, dandu-i incredere in fortele ei. Medalionul mamei ei pe care il purta pe sub tricou.
Ei i-au ucis mama, nu fusese doar un accident...
Fu salvata de Chloe.
- Multumesc, sopti.
Sus In jos
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:01 am

Era prea ocupat sa fie atent la cine cu cine se lupta ca sa mai vada si mingea de foc care venea spre el.Ramase cu gura cascata,si in ultima clipa sari intr-o parte.Simti arsura pe mana,pielea sfaraind si elibera un tipat,cazand in genunchi.
Mingea de foc se izbi de perete,langa o draperie,care lua foc instantaneu.Simon ramase impietrit,privind la draperia care ardea.Tot ce putu sa zica fu :
-La dracu`!
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:07 am

Derek
Nu era pielea lui aia care fumega ca dracu!
Nu era! Nu era! Nu era!
Tipatul care se auzi imediat in casa veni insa din gura lui si durerea i se urca pana in creieri.
Inca un tipat ii atrase atentia dar lacrimile ii impaienjenisera ochii si se uita la ambele maini rosii si pline de bube.

Gwen
Se putea lupta si cu ele doua.
Nu era prea mult de munca.
Una nu suferea focul. Cealalta tinea prea mult la prietenii ei.
O inconjura pe Ade cu un cerc de foc si scoase pistolul de la spate si il indrepta spre Derek. Era armat. Mai trebuia doar sa traga.
Si a tras.
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:15 am

Stefan Elijah

Acum balanta era din nou pentru ei,na ca ar fi fost altfel vreodata.Stefan chiar nu putea sa inteleaga cum niste copii au fost in stare sa fuga atata timp fara sa creada ca odata vor fi prinsi,fara ca macar sa se antreneze vreun pic.Copii din ziua de azi,ii lasi un pic singuri si ei ti se urca in cap.
In timp ce doi fratiori sufereau de arsurile lor,in toata galagia aia se auzise un foc de arma.Gwen a tras in sfarsit,si se pare ca a tras unde trebuia,in singuru care era bun de ceva,Derek.Schitase un zambet care abea se vedea dar totusi pentru prima data putea spune ca era mandru de abilitatile lui Gwen.Ii lasa un pic pe Derek si se dupe spre blondina,care si asa nu prea avea ce cauta.Se aproprie pe la spatele ei si ii sopti la ureche.
-Uite vezi,asta se intampla daca sunteti prosti.Crezi ca situatia ta va fi una diferita?Zise aratandu'i spre ceilalti colegi.Cu Derek inpuscat,Simon ars,Tori dusa,Chloe nu mai era un obstacol prea mare.
Sus In jos
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:26 am

-Nicio problema! ii spuse la repezeala lui Ade. Trebuie sa facem ceva! ii spuse, alarmata.
Privi cu frica cum mingea de foc zbura pe langa Simon. Crezu ca scapase, dar tipatul lui o anunta ca nu era deloc asa. Scanci. Sa ii auda si pe Derek si pe Simon tipand o sfasia in doua.
Cand a privit catre Gwen, a impietrit.
-NU! tipa, dar fu prea tarziu si cand dadu sa fuga la Derek, o voce in spatele ei o facu sa inghete.
Se intoarse catre Stefan.
-Si tie ti se pare ca am supravietuit atata vreme si ca ne-am ferit de voi atatia ani pentru ca suntem PROSTI?
Rapid, sa nu lase timp sa reactioneze, deschise sertarasul de langa ea, insfaca dinauntru un briceag si i-l infipse lui Stefan in umar.
-Asta pentru ce le-ai facut lor!
Si se intoarse, fara sa stie nici macar ea la care din ei sa se duca.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:33 am

Cercul de foc o inconjura amenintator, era atat de cald, de-abia mai putea sa respire, simtea ca se sufoca, ca aici va pieri si ea. Si-a pus mainile la ochi si auzi vocea calda a mamei ei cantandu-i melodia cu care o adormea in copilarie. Mai ales cand se trezea speriata din cauza vreunui cosmar. Cateva lacrimi au cazut pe obrajii ei. Avea senzatia ca va lesina din orice clipa sufocata din cauza fumului gros si a caldurii.
Zgomotul armei o trezi la realitate.
Cineva fusese impuscat. Si-a luat mainile de la ochi si privi speriata spre Derek. Apoi isi muta privirea spre obstacolul din fata ei. Focul! Flacarile dansau in fata ei. Mai sus spre tavan si mai jos. Trebuia sa fie una cu focul, sa ii prinda miscarile... Isi arunca jacheta de pe ea deasupra flacarilor, creand astfel un usor curent.
In cele din urma observa cum un rand de flacari palpaiau mai jos decat celelalte si sari pe deasupra lor, invingandu-si astfel teama de foc. Hainele pe care le purta erau putin parlite din cauza caldurii.
- Derek!! tipa.
La fel ca si Chloe nu stia incotro sa o apuce. Care dintre ei.
Sus In jos
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:38 am

Privea focul cum se ridica la tavan si racni ,apoi auzi zgomotul puternic si intoarse intr-o secunda capul spre tipa cu arma.Iar apoi spre Derek.Tipa cat il tinura plamanii si se pravali in jos pe scari.
Foc la etaj!Foc la parter!Foc peste tot!La dracu`!Sari de pe ultimele trepte si mai ca dadu cu nasul in fundul cuiva.Se impletici printre ei si realiza ca ii luasera pantalonii foc.
-Damn!se lasa pe podea si incepu sa se zvarcoleasca.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:43 am

Derek
I-a fost de ajuns decat sa ciuleasca urechile si sa auda zgomotul de arma descarcata exact in spatele lui. Se astepta sa ii auda pe vreunul din ei tipand din nou sau sa simta miros de sange in curand.
Se intoarse in slow motion spre ... Gwen si apoi isi lasa capul in jos spre tricoul lui care se umpluse de sange.
Il lasara picioarele si se prelinse pe podea neajutorat.

Gwen
Isi musca buza.
-Hm! Unul in minus! lasa mana cu pistolul in jos si marsalui pana la Derek, asezandu-se langa el.
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 5:59 am

Tori Enright

Avea niste dureri de cap ingrozitoare,iar acum ca efectul somniferului disparu parca se simtea si mai rau,dar cand vazu scena din fata ei se sperie usor,apoi isi aduse aminte de Ian si serinaga,si cel mai mult ura,cand avea incredere in cineva,si acel ''cineva'' isi batea joc de ea.Nervi ei erau intinsi ma maxim,si totusi facu o vraja ca sa ii apara si celelalte haine de pe ea,dat fiind ca era doar in lenjerie.Si datoruta faptului ca focul in moment de fata era un fel de dusman facuse sa apara niste apa asa,de nicaieri cat sa poata opri acel foc.Acuma locul arata tare rau,dar macar vedeai cu cine te lupti.Cam toti erau la pamant,dar ea din prima il vazu pe Ian,lua un cutit si aparu in spatele lui,injunghiindu'l.Si spuse maraind.
-Urasc prefacutii...

Stefan Elijah

Marai nervos si isi scoase acel foarte mic si inocent cutitas din umaru lui,apoi respira vrand sa se calmeze.Acum ca poti vedea ceva,vazuse ca Gwen se duse spre Derec asa ca acesta se duse spre mititica de Adenar.O luase de umar si o rotise spre el.
-Cum se face ca nu ne'am cunoscut pana acum?!
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:09 am

Ian era inca in dreptul scarilor, imobilizat de vraja facuta de Simon.
- Dar stiu ca ti-a placut, ii spuse lui Tori.
Atunci cand il injunghie, scuipa sange. Dar cu toate astea isi ridica privirea, uitandu-se in ochii ei.
- Injunghii oamenii care nu au pic de aparare?! Ntz. Ntz. Ce ar fi sa imi dai drumul si dupa continuam 'joaca'.

Ade vru sa se duca la Derek, sa il ajute, dar cineva o prinsese de brat. Cand a intors capul l-a vazut chiar pe Lucifer in persoana... scuzati Stefan!
- Cum se face ca inca mai esti in picioare?!
Stia car va fi urmatoare ei miscare. Un sut tot in acel loc sau sa puna 'sare' pe rana deja facuta de cutitul lui Chloe.
Sus In jos
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:11 am

Se ridica greu de jos si se duse in patru labe la fratele sau.Ciudat!Derek trebuia sa faca asta~!Mersul in ..patru labe,intelegeti voi!
-Derek!vorbi sacadat.Isi puse mana pe umarul lui si-l zgaltai.Derek!!
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:12 am

Derek
Isi ridica privirea spre Simon si inghiti cu greu.
Se ineca ca tontul si scuipa numai sange. Gemu.

Gwen
-Ai fugit atata timp din bataia gloantelor si ai picat acum!
Indrepta a doua oara pistolul spre el.
-Simon da-te la o parte! Nu vreau sa patesti cine stie ce!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:19 am

-Incet!se uita la Gwen si marai.
-Asta nu trebuia sa se intample asa!AI PROMIS!zbiera la ea si se ridica in picioare.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:25 am

Gwen
Se uita pentru un moment, atat de bland la Simon ca ar fi putut sa o mananci de cat de dulce era dar isi dadu ochii peste cap si incepu sa rada.
-Never trust a girl with a pretty face! Da-te la o parte sa termin odata cu cainele asta si apoi o sa fie liniste si pace pentru toti!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:34 am

Tori Enright

Marai la el cu dispret,apoi ii scose rapid cutitul din pieptul lui,intr'un fel avea dreptate.O fi prost dar si vraja il facuse sa nu se miste,asa ca ar fi mult ma corect o lupta gen varco-vraji.
-Ti'am zis ca nu am ce vedea si ca sunt greu de multumit,dar tu nu m'ai crezut!
Zise si il inpinse in perete totodata facand sa dispara vraja de imobilizare.

Stefan Elijah

Se uita de sus la Adenar,un gest mai mult de dispret decat unul superficial.
-Pai cum sa zic,greu mai scapi de mine!Zise zambind apoi folosind din noi focu pentru a apara o minge de fon in mana lui.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:42 am

Ade observa din nou mingea de foc, trase adanc aer in piept si-si ridica privirea spre Stefan.
- Tine-o departe... Te rog... inima ii batea cu putere in piept la vederea mingii de foc; de-abia ce scapase de cercul acela.
Ca sa se elibereze din stransoarea lui fu nevoita sa ii aplice acelasi tratament. Un sut in locul cu probleme.


Ian ranji si se apropie de chipul lui Tori. Nu era atat de prost pe cat il credea ea.
- Micuto, ti-ai incurcat jucariile, o prinse de brate strans. Oh, esti speriata!
Sus In jos
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 6:42 am

O privi cu dispret si auzi ceva explodand afara.Se duse inspre usa si o deschise..Vazu flacarile in departare si se pierdu prin desisuri.
Sus In jos
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 10:19 am

Era derutata. Nu stia ce sa faca.
Dar prioritatea ei era Derek. Dar stai! Simon! Unde... Ce..?!
Ca sa ajunga la Derek, trebuia sa treaca pe langa Tori, care avea probleme cu Ian. Mari incetisor. Nimeni nu se lua de Tori. Nimeni nu se lua de Derek, de Simon, de Ade! NIMENI NU SE LUA DE PRIETENII EI!
Asa ca fara sa mai astepte, racni si se arunca in spatele lui Ian. Il dezechilibra, destul cat sa se dea jos din spatele lui, sa-l apuce de par, desi era inalt si sa il dea cu capul de zid cu toata forta de care mai dispunea.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 10:30 am

Ian se trezi cu blondina in carca, apoi vazu stele verzi... Marai nervos. Un firicel de sange se lasa alene pe tamplele lui.
- Ah, blondino! O sa o incurci! o prinse de par in incercarea ei de a fugi.
Ade inca se lupta cu Stefan.
Sus In jos
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 10:32 am

Gemu cand se simti prinsa de par.
Ok, putea sa ii faca orice[adica mna] numai sa nu se atinga de parul ei blond vopsit!
Se intoarse pe jumatate sa nu ramana cu pletele in mainile lui si il impinse in piept.
-Prefacut nenorocit!
Arunca o privire furisa lui Ade si se musca de buze.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 10:44 am

Se redresa repede si cauta in buzunar seringa cu tranchilizant. A prins-o de brat din nou si o apropie de el.
- Vino incoace, scoase seringa.
Sus In jos
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 10:46 am

Si-a intors privirea la timp cat sa il vada scotand seringa, dar nu si sa se fereasca de mana lui, care o apuca de brat.
-Da-mi drumul sau o sa iti para rau! spuse desi ea era aia care trebuia sa ii fie frica.
Asa ca isi lua inima in dinti, se apleca si il musca de mana cu toata puterea, pana simti o durere in gingii.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 EmptyMier Sept 07, 2011 10:52 am

Misca de mana in stanga si dreapta cu Chloe inca prinsa cu dintii de pielea lui. Ade reusi sa scape de Stefan si ii sari in carca lui Ian.
- Las-o in pace, cap patrat!!! Nu ti-a facut nimic sa te comporti asa cu ea. Cu noi toti!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Family meeting! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Family meeting!   Family meeting! - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Family meeting!
Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkest Powers - the next generation :: « Louisiana » :: Plantatia Myrtles :: Living-
Mergi direct la: