Darkest Powers - the next generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Back again!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 12:56 pm

-Mai dar nu e vina ta! Nu e vina ta deloc ca eu nu am putut sa merg cu tine si ca te-am lasat singura acolo...oriunde te-ai fi dus...privi spre casa din nou si se desparti cu greu din imbratisarea ei. Plasele nu se duceau singure si cu atat mai mult cu cat nu avea sa le lase acolo...
-Intram puiule!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 12:58 pm

Acolo... unde s-o fi dus ea.
-Oricum nu te-as fi putut lua cu mine, sopti ca pentru ea dupa care se grabi sa il ajute cu plasele alea.
Nu se abtinu si trase o privi inauntru.
-Mi-e o foame de lup! ii destainui si dadu de o franzela. Hmm, facu si rupse o bucatica pe care o arunca in gura si o molfai cu pofta.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:05 pm

-Oricum am impresia ca ai uitat ca aud prea bine pentru secolul asta! o anunta...numai ca nu se chinui sa o traga la raspundere...daca avea de gand sa ii spuna si lui despre locul in care fusese plecata avea sa ii spuna de una singura nu cu de-a sila. Ii arunca o privire neinduplecata. Lasa-ma sa iti gatesc ceva mai sanatos si mai consistent! Arati de parca ai slabit 20 de kilograme!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:07 pm

Iar el cred ca uitase cat de capoasa era Chloe si daca hotara sa nu spuna ceva, nespus ramanea.
Isi arunca o privire in jos, analizandu-se.
-Cred ca ti se pare pentru ca nu m-ai mai vazut demult! spuse, ridicand din umeri si indreptandu-se cu plasutele spre casa. Si mai cred ca esti foarte grijuliu!
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:14 pm

-Dar totusi dispun de un ochi critic caruia nu ii scapa nici un detaliu! tinu sa precizeze in timp ce privea mult prea atent spre coapsele ei care se miscau atat de elegant pe sub haine.
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:17 pm

-Ok, atunci o sa bag in mine trei tone de mancare astazi. Chiar nu ma deranjeaza, ii raspunse, intorcandu-se pe jumatate si prinzandu-i privirea.
Clatina din cap, zambi pentru ea si intra in casa, lasand usa deschisa si pentru el. Apoi intra in bucatarie si lasa plasutele pe masa.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:24 pm

Ca sa mai puna si ea putina carne pe oasele alea asa de frumos construite.
-Doamne! dadu din cap inlaturand imaginile pline de erotism la care se gandea.
Dadu un picior la usa dupa ce intra inauntru si o lasa sa se inchida in spatele lui cu un zgomot surd. El lasa plasele langa frigider si merse la ea direct.
-Te superi daca fac asta? intreba si fara sa astepte raspuns o saruta.
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:26 pm

"Sa faci ce?"-ul ala ii ramase in gat, nerostit, dar cu raspuns primit.
O da, sarutul ala era mai bun decat o portie de mancare cu mult! Facu doi pasi in spate pana ce se lovi de frigider. Nu se dezlipi de buzele lui nicio secunda.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 EmptySam Oct 22, 2011 1:33 pm

Nici nu voia sa se desprinda si cu atat mai mult sa ii ofere aer. Era un egoist care profita de orice situatie.
De asta avea sa profite la maxim.
Si avea o scuza plauzibila...ii lipsise.
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Back again! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Back again!   Back again! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Back again!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkest Powers - the next generation :: « Louisiana » :: Plantatia Myrtles :: Living-
Mergi direct la: