Darkest Powers - the next generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Like A Knife

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 1:19 am

Stefan Elijah

Acesta prefera sa nu mai mearga cu masina ci pe jos,deja se saturase de tot teatrul ala si,cu toate astea ajunse inintea lor,fara probleme.Totusi imediat cum a intrat se duse nervos spre biroul sau,si ramana acolo cam 10 minute doar ca sa se calmeze,sa nu ucida dracu pe cineva.Intre timp isi analiza si rana superficiala de la umar si o dezinfectase,dupa ce termina cu ea se duse si ii astepta pe cei doi,urmand o mustruiala zdravana.

Tori Enrignt

Simti o durere ascutita ce ii traversa tot corpul ca un fulger.Isi inghitise nodul din gat apoi reusi sa isi dechida ochiii,abea peste cateva minute dandu'si seama de situatie.Se aflau intr'o masina,cu doi maimutoi,Ade fiind acolo adormita sau Dumnezeu mai site ce avea.Dupa ce isi mai reveni puti se uita spre Ian vrand sa zica ceva dar nu prea reusi.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 1:24 am

Trupa de soc a ajuns in cele din urma la Sanatoriu. Ade cobori nervoasa din masina si se uita la imensa cladire alba.
- Oh, eu nu raman aici! se duse nervoasa dupa Stefan si intra in biroul lui trantind usa dupa ea.
Nu avea niciun stres se plimba aici de parca era intr-o vacanta.

Ian o lua pe Tori de pe bancheta si o duse intr-una dintre rezervele sanatoriului. Trebuia sa ii dezinfecteze rana. In adancul sufletului, el este un om bun, doar ca i s-a promis ca ii vor spune unde este fratele lui mai mic, Sammy daca va face tot ce i se ordona.


Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 1:38 am

Stefan Elijah

In speranta ca cea care intra este Gwen,cea care era cat pe ce sa distruga intreaga misiune prin prostia ei.Dar nu era doar mititica de Adenar,ce'i drept nu suporta sa o vada mai mult de un minut,pu si simplu.
-Tu ce vrei?Zise cu sictir.
-Ar trebui sa fi intr'o camera incuiata si gata,nici nu stiu de ce te'au luat.

Tori Enright

Simti cum cineva o ridica de pe bancheta si dupa forta si bratele puternice isi dadu seama ca era Ian.Se uita la el inghitind in sec,vrand sa ii dea vreo una dupa cap numai ca sa ii dea dracu drumu.Ura locul acesta,practic o speria.Cand o asezase pe masa rece se simtea si mai rau.
-Si acum ce?
Zise respirand,astfel intradu'i in nari aerul pe care odata l'a uitat.
-De ce?De ce te'ai prefacut in tot acest timp,Ian,mai bine imi dadea una peste cap,dar nu ma tradai in halul asta!
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 1:45 am

Ade il privi cu dispret.
- Oh, imi pare rau majestatea voastra, facu o reverenta, sfidandu-l. Dar vreau explicatii atata tot. Si crede-ma ca gorilele tale nu ma pot tine departe atunci cand vreau ceva. Intreab-o pe iubita ta Gwen de ce m-a luat, ridica din umeri si incepu sa se plimbe prin camera cu bratele incrucisate pe piept. De ce noi?! il intreba pe Stefan. Pentru ca vreti o lume mai evoluata decat oamenii normali si stupizi? Sau pentru ca va simtiti atat de singurei, singurei pe ramura voastra din copac incat ati mai vrut companions. A tip for later: X-men nu mai e pe val! Acum sunt la moda filmele cu vampiri.

Ian se intorsese din camera alaturata cu toate cele necesare pentru a-i curata rana.
- Trebuia sa fac asta... ii zise lui Tori. Nu ai cum sa intelegi de ce... ii pierise zambetul de pe buze. Acum, incearca sa te rasucesti... ai pierdut destul de mult sange...




Ultima editare efectuata de catre Adenar D. Lochlainn in Joi Sept 08, 2011 1:59 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 1:57 am

Stefan Elijah

Isi dadu ochii peste cap si se aseza si mai comod pe scaoun apoi privi usor amuzat de ''prestatia'' ei.
-Uita,esti o copila nu ma astept ca tu sa intelegi.Zise mijindu'si ochii.
-Nu v'am luat de la maternitate si v'am injectat chestii in voi.Proiactul asta are ani si ani de studiu.In plus trebe sa feie de acord macar unul dintre parinti ca sa facem asta.Maicata a fost unul din noi.Maicata a fost de acort sa iti bagam chestii in tine si sa facem tot felul de analize.
-Si stai linistita atata timp cat exista varcolaci sunt si vampiri.

Tori Enright

Se intoarse sau cel putin incercase,durand'o destul de tare,gemand usor.
-Ce sa nu inteleg?Iti place sa intri sub pielea fetelor,sa faci sex si apoi sa le tradezi?Da,chiar nu inteleg in pshihopat ca tine.
-Oare din cauza cui am pierdut sange?Spuse dandu'si ochii peste cap.Totusi de ce nu mai omorat?Iesea scandal cu sefu si?Macar scapai de o povara.Oricum cei mai importanti sunt Chloe si Derek.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:04 am

Gwen se retrasese in biroul ei foarte nervoasa pe toata lumea.
Unu la mana, nu il gasea pe Simon si voia sa vorbeasca cu el.
Doi la mana il lasase pe cainele ala sa traiasca cand acum cateva luni toti ii spusesera sa il termine.
-Niste lasi! mormai ea si trase aer in piept. Se desfacu de jacheta pe care o avea pe ea si o lasa pe spatarul scaunului.
Iesi pe usa si se indrepta spre biroul lui Stefan. Acum avea o pereche de jeansi albastri, tocuri rosii si un tricoul alb cu funtite.
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:10 am

Ade pufni nervoasa.
- Nu e nimic nou sub soare. Mama a fost de acord pentru ca voi ati obligat-o!!! tipa la el si-si propti mainile de biroul lui Stefan, aplecandu-se putin pentru a ajunge la acelasi nivel cu el. Pentru ca tata a facut parte din Grupul Edison. Si nu-mi tine tu ore despre coltati pentru ca din cate imi amintesc tata era un sugator de sange! V-ati fi inteles de minune! Doi nenorociti!
Auzea cum cineva se apropia de biroul lui Stefan.
- Oooo! Iti vine bitcha!


Ian a rupt tricoul pe care Tori il purta si incepu sa ii curete rana.
- Il au captiv pe fratele meu... mormai aproape indescifrabil. Nu am omorat si nu voi omori pe nimeni!
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:20 am

Stefan Elijah

-Inceteaza sa mai tipi la mie in birou,desteapto.Zise pe un ton mai raspicat de data aceasta,chiar devenea ca o musca enervanta care te tot bazaia la cap.
-Asculta la mine,nu m'am inteles cu taicatu era prost ca noaptea si vad ca il mostenest!
Apoi isi facu apariti si Gwen,si ii aruncase o privire taioasa.
-Tu!Jur ca daca Derek murea,tu inteligent'o,mureai odata cu el!

Tori Enright

Inghitise in sec in timp ce auzi ce spunea si totodata ii curata rana.Probabil nu il intelegea sau poate ca da,Derek si Simon poate or fi frati ei dar nu are ceva sentimente pentru ei.Asa ca zise scurt.
-Asta nu iti da dreptul de a face asa ceva unor oameni care te'au primit cu bratele larg deschise ca si cum ai fi unul de alor.Asta nu iti da dreptul sa imi faci ASTA!
Accentua ultimul cuvand apoi se calma.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:27 am

Gwen
Isi lasa mainile pe langa corp si se aseza pe un fotoliu, picior peste picior. Se facu ca isi ia o scama, invizibila, de pe blugi si ca ii da drumul pe podea.
-Calmati-va amandoi! Cainele e in viata! A ajuns cu bine la mal! se scarpina pe gat. Stefan, parca iti era frica de prostul ala?
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:33 am

- Taicamiu nu era prost 'ca noaptea', tu esti mereu cu morcovul in fund si de-asta fug si tantarii de tine! se calma, cand urlase nebunul. Unde ma rog este 'penthouse-ul' meu?! zise ironica.
Oricum avea de gand sa gaseasca o modalitate si sa fuga cu Tori de aici.
- Ai grija ce vorbesti, bitch! Derek nu e caine! voi sunteti cainii in povestea asta.

- Stiu, si nu am de gand sa cer iertarea nimanui. Asta sunt, nu am ce face, zise cu regret Ian.
Dupa ce i-a pansat rana, a aruncat la gunoi tot ce folosise, apoi i-a adus haine curate.
- Poftim.
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:42 am

Stefan Elijah

Casca plictisit uitandu'se la cele doua capre care tot tipau incercad sa isi faca simtita prezenta enervanta.
-Tu,papusa blonda,nu l'ai cunoscut pe taicatu.asa ca taci,te rod,imi dai dureri de cap.
-Si Gwen,Derek e valoros,sangele lui e a dracu de valoros si stii asta!Nu vreau sa'mi distrugi investiti doar pentru ca nu ai ce face.Puteai trege cu tranchilizante si gata.Scopul e sa ii aducem inapoi,dar nu morti!Apopo ar fi bine sa iti duci amica in camera ei.

Tori Enright

-Multumesc.Spuse scurt fara sa se uite in ochi lui.Avea niste toate ciudate iar ei deja ii venea greata.
-Asta nu e viata,lupta pentru el daca nu,nu incerca sa ramai captiv intr'o lume forte nasoala.
Totusi nu ii venea sa creada cat de mult a schimbat'o acest tip sau chiar situatia in sine.

Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:51 am

Gwen
O privi taios.
-Nu intelegi ceva! se ridica si merse pana la ea uitandu-se in ochii ei superior.
Chiar si cu tocurile alea in picioare era mai mica decat Ade dar nu ii pasa.
-Nu ascult dupa regulile tale Stefan! Diane Enright e "sefa" mea si sa fiu sincera numai de scapatul lui Derek nu imi pasa acum!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 2:57 am

Ade
Si-a dat ochii peste cap si se uita de sus la Gwen. Si culmea ea nu purta tocuri!!
- Daca te crezi atat de... cultivata, atunci lumineaza-i si pe ceilalti, apoi il privi pe morcovel in fundulet. Unu la mana nu sunt blonda, doi la mina nu am nevoie de dadaca. Ce zici Gwenny, impartim camera ta?! isi flutura genele.

Ian
- Nu ai pentru ce, macar atat sa fac pentru tine, ii evita si el privirea, simtindu-se vinovat pentru totul.
Dar mai ales, al naibi de ciudat pentru ca isi aratase adevarata lui fata, departe de duritatea impusa de 'slujba' lui.
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 3:46 am

Stefan Elijah

Se ridica nervos de pe scaun,maraind o injuratura,punand minile pe birou.
-Diane Enright este moarta Gwen!Asa ca inceteaza sa te comporti copilareste,tu si prietena ta sunteti doua nebune.Credeti ca puteti face ce vreti cand vreti,fara consecinte?!Ei bine,va inselati.
Se linisti putin si trase aer in piept
-Nu imi pasa unde stai,dar de preferabil e camera ta,unde poti sa urli cat vrei ca tot nu te aude nimeni.

Tori Enright

Niciodata dar niciodata nu se simtise cum era in situatia actuala.Inghiti in sec si incerca sa isi revina doar ca nu putea.Asa ca ii puse mainile pe obraji doar pentru ai intoarce fata si sa se uite drept in ochiii ei.Erau atat de aproape si ea si simtea atat de ciudat.
-Nu renunta la ceea ce uibesti.Ma asculti?Poate nu stiu ce fel de relatia aveai tu cu fratele tau,dar stiu cum ar fi facut Derek in locul tau.Nu te da batut.

Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 3:53 am

Gwen
-Mereu am vrut un coleg de camera care sa imi faca tema la matematica si sa imi lustruiasca pantofii cu limba! Dar am trecut de faza asta! o anunta "trista". O sa stai inchisa intr-o camera fara geamuri si fara nici o portita de iesire!
se apropie de birou si se apleca peste masa spre Stefan.
-Pentru mine e la fel de vie ca in momentul cand am intalnit-o!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:01 am

- Imi pare rau sa te anunt, sunt claustrofoba. Am nevoie de o camera spatioasa. Atunci, Stefan, poti sa fi un gentleman si sa ma lasi sa stau in camera?! isi flutura genele si le trimise o bezea amandurora, apoi se indrepta spre usa. Nu va deranjati, imi gasesc singura un loc in care sa stau.

Pe Ian il bufni rasul.
- Uita-te la mine, imi deschid sufletul in fata ta. Schimba-te pentru ca in tinuta asta.. si arata spre ea (purta doar sutienul avand in vedere ca tricoul i-l rupsese si era deja la gunoi). Ma tenteaza multe!
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:12 am

Stefan Elijah

Se uita cu dispret la Gwen,cuvintele ei erau de parca a scapat de la socola,nu intelegeao iota din ce o apucase asa,deodata.
-Inceteaza,e morta,gata,jur ca daca o prind pe Chloe o sa o pun sa o invoace ca sa ii mia plangi de mile un pic.Zise cu un usor dezgust,apoi se uita spre Adenar.
-Nicio camera nu are geamuri,asa ca stai linistita,si nu mia hoinari pe aicea,ca si cum ar fi casa ta.Gwen,gasestei o camera,ACUM!Ai inteles?

Tori Enright

O pufnise rasul si pe ea,apoi ii luahainele din mana si il inpinse mai incolo.
-Chiar trebe sa amintesc din cauza CUI sunt unde sunt,si sunt inbrecata asa?Ahhh da,pai cum sa nu arata asa daca tu mi'ai injectat un somnifer in timp ce dormeam,dupe ce am facut sex.Asta imi aminteste din nou de..tradare.
Spuse punand accent pe ultimul cuvant,apoi isi lua hainele pe ea.
-Apropo..ce gusturi proaste.Spuse aratand spre haine se pare ca vechea Tori e inca acolo,intacta.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:17 am

Gwen
Dadu cu mana prin aer dispretuitoare.
El nu avea sa inteleaga! Era la fel de moale ca Davidoff...sau poate si mai moale ca el! Isi dadu ochii peste cap.
-Da sa traiti! Ma duc sa consersez cu dusmanul!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:18 am

Ian ii facu cu ochiul.
- Daca esti cuminte POATE va ajut sa scapati, si pe tine si pe Morcoveata. Tradare?! Hmmm, nu cunosc cuvantul asta. Sunt hainele lui Gwen!!!! Cel putin aveti aceeasi inaltime, micutelor! Doar nu vrei de la mine!
Redevenise Ian cel pus pe glume, cel cu sentimente era inchis acolo undeva dupa zeci de usi, in inima sa.


Ade si-a dat ochii peste cap si-o astepta pe Gwen sa o insoteasca.
- "Majestate!" facu din nou o plecaciune ironica. Or the King of Fools, how do you like?!
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:23 am

Stefan Elijah

Rasufla in semn de plictiseala,dand din mana doar pentru a iesi mai repede alea doua rate tantose din incapere,ca ii respirau aerul degeaba.
-Finally.Si Gwen,ai mai mare grija de data asta sa nu o omori si pe ea,totusi e un supranatural,vezi sa nu'ti mai faci de cap.

Tori Enright

Se intoarse spre el cu o spranceana ridica redevenind serioasa.
-Nu te astepta sa iti raspund la glume.Urasc ceea ce mi'ai facut si te urasc si pe tine.Doar ca ai niste toane care ma sperie.ncearca sa fi cumva,nu te mai preface atata.Bina sau ra alege odata si nu ma mai zapaci de cap!
Spuse destul de tare ultima propozitie.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:35 am

-Yeah boss! Got that! ii facu cu mana lui Stefan si iesi.
Gwen merse foarte lejer pana la Ade si ii zambi superior fiind de parere ca asa trebuia sa faca.
-Daca astepti de la mine vreo parere de rau sa stii ca nu o sa o primesti prea curand!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:38 am

- Nici nu am nevoie... Am crescut intr-o scoala de corectie de la varsta de 7 ani, ce poate fi mai rau de atat? Acum, arata-mi camera aia amarata si nu am de gand sa va mai scot din sarite. Asa scapati de mine, eu de voi. Suntem chit, ii spuse pe un ton neutru.

- Love, hate... such a fine line, Tori! il bufni si pe el rasul si continua asa de unul singur cateva clipe bune. Acum odihneste-te, sau vrei sa fac pe dadaca?
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:46 am

Tori Enright

Isi dau ochi peste cap,usor plictisita.
-Vreau sa merg acasa.Mda..cred ca asta va fi cel mai bine.Oricum m'am saturat de toata povestea asta,ce circ!Si pentru ce?Doar ca sa prindeti niste adolescenti si sa ii maltratati...
Trecu pe langa el si ramase in tocul usii.
-Unde e Ade?Am vazut'o si pe ea in masina.Unde e?Inca e prea mica petru toate cacaturile voastre,lasati'o in pace.Defapt ar fi bine daca pe toti ne'ati fi lasat in pace..dar na,lucrurile se intampla pentru un motiv.
Sus In jos
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:50 am

Gwen
-Nu stiu ce poate fi mai rau! Sa te aud pe tine plangandu-te de viata ta nenorocita sau sa te conduc spre camera ta de "hotel"! bufni in ras. Vrei sa auzi cum a fost viata mea? A fost asa cum isi doresc toate fetitele! Am avut parintii langa mine! M-au iubit si m-au protejat! Ceea ce la tine a lipsit cu desavarsire!
Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife EmptyJoi Sept 08, 2011 4:52 am

Ian o prinse cu grija de umeri, privind-o in ochi.
- Ade e cu Gwen si Stefan... Nu pot sa am grija de amandoua in acelasi timp. Si tu erai cea care avea nevoie de ingrijire medicala.
Apoi ii apuca obrajii in palme. Erau atat de aproape unul de celalalt. Apoi se indeparta de ea.
- Incearca sa nu mai faci pe desteapta cu mine, ii raspunse taios.
In interiorul lui se dadea o lupta crancena.

Ade isi musca buzele pana simti gustul sangelui.
- Termina, zise printre dinti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Like A Knife Empty
MesajSubiect: Re: Like A Knife   Like A Knife Empty

Sus In jos
 
Like A Knife
Sus 
Pagina 1 din 14Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkest Powers - the next generation :: « District IV » :: Sanatoriul Goodwill-
Mergi direct la: