Darkest Powers - the next generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lucruri vechi si marunte..

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri vechi si marunte..   Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 EmptyMar Sept 06, 2011 8:32 am

-Nu e nimic cu mine,Chloe!Asta sunt noul "eu"!
Sus In jos
Chloe Saunders

Chloe Saunders


Mesaje : 102
Puncte : 113
Reputatie : 6
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri vechi si marunte..   Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 EmptyMar Sept 06, 2011 8:35 am

Cum adica asta era noul el? Incepea sa se supere si cand cineva o supara pe Chloe Saunders, iese urat. Cel mai probabil pentru ca isi pierde controlul asupra puterii ei si incepe sa invie morti, dar asta e partea a doua.
Facu cativa pasi in spate.
-Stii ceva, Simon? M-am saturat sa imi dai, sa NE dai raspunsuri pe jumatate, tu chiar nu vezi ca imi pasa de tine??
Isi arunca mainile in aer.
-Si mai stii ceva? Cand ai de gand sa porti o discutie normala cu mine, cum faceam la inceput, cauta-ma!
Si a iesit pe usa afara.
Sus In jos
Simon Bae

Simon Bae


Mesaje : 178
Puncte : 182
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/09/1990
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri vechi si marunte..   Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 EmptyMar Sept 06, 2011 10:18 am

Ii lasa sa plece si mai ramase in fotoliu cateva minute bune,singur.Se ridica intr-un tarziu,isi lua ghiozdanul de pe jos si incepu sa cotrobaie prin casa dupa o camera goala.Cand in sfarsit gasi una,inchise usa cu cheia in urma lui,isi scoase hainele de pe el,ramanand doar in boxeri.Merse sa faca un dus rapid,isi lua alta pereche de boxeri pe el si se baga sub asternuturile racoroase.
Ar fi trebuit sa manance dupa ce isi injectase insulina,dar alesese sa nu o mai faca.Inchise ochii si se lasa sa adoarma.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri vechi si marunte..   Lucruri vechi si marunte.. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Lucruri vechi si marunte..
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkest Powers - the next generation :: « Louisiana » :: Plantatia Myrtles :: Birou-
Mergi direct la: