Darkest Powers - the next generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dormitorul lui Ian

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 6:51 am

Ian lasase gradinita sa isi faca de cap si urca intr-una dintre camere. Si-a aruncat rucsacul pe jos si si-a mai dat si tricoul de pe el, lasandu-l pe pat. Cauta cateva prosoape curate cand...
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 6:58 am

Plecase de la Scooby-clubul,indreptandu'se oriunde altundeva,numai sa fie departe de cei trei.Se duse spre camera lui Ian si intra fara sa bata la usa,cu niciun chef de prostie sau de maimutareala.Se asezase pe patul lui si se uitase la sticla de gin.
-Vrei?
Zise prvind cu o spranceana ridicata.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:03 am

IAN

- Tori, Tori... nu stii sa bati la usa?! Daca eram dezbracat? isi arcui sprancenele si privi sticla de gin. Tentant, dar ceva mai tare nu ai?! se uita in jur dupa pahare, dar nu gasise nimic.
Apoi lua un loc langa ea, pe pat.
- Trupa lui Scooby se mai maimutareste?
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:09 am

Se uita la el si pufni in ras.
-De ce as bate la usa?Nu vad rostul,si avand in vedere ca nu ai intrat de mult timp nu cred ca erai dezbracat,si crede'ma nu m'ai fi inpresionat.
-Sii da,cam asa ceva,acum au ajuns la capitolul..triunghi amoros.Is amuzanti rau,un pic patetici..dar amuzanti.
-Apopo nu te lua de gimul,meu.
Zise mijind ochii,apoi desfacand sticla facand sa apara doua pahare unplandu'le.
-Bei sau nu,mie imi este indiferent.Incercam sa fiu draguta,ceea ce este destul de rar la mine.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:13 am

Ranji cu toti coltisorii.
- Auch! Mi-ai ranit sentimentele, se autoservi cu unul dintre pahare si a soptit un 'Cheers' apoi l-a dat peste cap. Nice work, witchy! Nici o problema, daca vrei sa ma vezi dezbracat intreaba. Nu am nici o inhibitie, il bufni rasul.
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:18 am

Facu niste ochi de catelus dar nu putu ca a apucat'o rasul.
-Scumpete,oi fi eu buna dar sunt si nebuna.
-Ohhh,nu te rog,nu vreau sa raman cu sechele si totusi...inca sunt prea treaza.Asa ca ,mia bine nu.NU acum.
Zise zambind apoi isi mai puse inca un pahar.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:24 am

- Nu acum, repeta si zambi gen smug, apoi umplu din nou pahare cu gin.
Auzea toate bazaiturile din casa. Fiecare musculita si tantar in parte. BZZZZZZZZZZZZ!
- Hm.... Lasa-ma sa ma gandesc; mie nu mi se pare ca esti 'nebuna.'
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:30 am

Zambi incetu cand auzi ce spuse,nu ii venea sa creda,totusi i se parea o persoana intreaga la mine si ii spusese asa ceva.
-Wow,ce noutate,nimeni nu mi'a mai zis asa ceva pana acum.Nu cred ca ma cunoscti prea bine.
Zise razand apoi mai bau inca inca un pahar de gin,dandu'si ochii peste cap.
-Chiar nu ma cunosti..
Pufni incet apoi isi sprijini capul de umarulu lui,uitandu'se spre el.Si, isi puse o mana pe obrazul lui intorcandu'i fata spre el sarutandu'l incet.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:35 am

Iar el profita si o saruta mai cu 'pofta' nu un sarut acolo de adolescenti. Totusi are aproape 30 de ani! Si cum sarutul crestea in intensitate si Ian o lasa usor pe spate, chit ca paharele cu gin s-au varsat pe jos. E cam fustangiu din fire si cand vine vorba de kinky stuff... E primul!
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:41 am

Il musca usor de buza inferioara,maraind usor de placere,era destul de ametita,dar ince stia ce facea,doar ca se plictisise cat timp statuse in acel loc,fara pic de actiune.Se auzise si cele doua pahare care se sparsera la inpactul cu pamantul iar restul bauturilor inprastiindu'se pe jos.
Atunci cand Ian o lasa pe spate aceasta ii puna mana pe abdomen in timp ce ii dadea si pantalonii jos.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 7:50 am

Si el ce sa mai stea la discutii cu desfacutul nasturilor de la camasa pe care Tori o purta (sa zicem!!!) snap snap snap! Nasuturii sareau in toate directiile. Ehe! Friends with benefits!
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 8:01 am

Zambi incet in timp ce se sarutau cu ardoare,in sfarsit ceva distractie,adio monotonie.In curand nu mai avuse niciunul haine pe el.Il inpinse de pe ea si se urca deasupra lui,maraind incet,in timp ce il saruta pe gat.Ii puse mainile pe sanii pentru a se simti mai bine.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 8:04 am

Oho! Fata asta sarea direct la actiune, nu tu lugu-lugu. Gooooood! Se rasuci iar cu ea si ajunse deasupra. El e barbatul, nu?! o saruta pe gat, apoi tot down, down si iar up, up, up. Cu saruturile!!!!!
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 9:48 am

Acesta se intoarse inapoi peste ea,asa cu forta,parca era un fel de lupta,dar una cu gust.Se musca de buza inferioara atunci cand acesta o saruta pe gat si nu se puteaa abtina sa nu geama incet.Acolo era dintotdeauna punctul ei sensibil.Il opri din sarutarea intregului corp si ii puse mainile in jurul fetei apoi il sarutase cu pasiune,asa frantuzesc,cum numai ea stia.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:06 am

IAN

Manutele plimbatoare intrasera in actiune, mangaind fiecare cm din corpul ei. Mai avea doar boxerii pe el, iar ea lenjeria din dantela neagra. Bune gusturi. Dupa asta au zburat care incotro, ramanand goi asa cum i-au facut ai lor.
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:16 am

Curand nici lenjeria nu mia era la locul ei,totul disparuse ca si cum ai fi pocnit din degete.Ii placea cum mainile lui ii umblau peste tot corpul o facea si mai excitate.Se apropia de urechea lui si marai incet,cu mainile prin parul lui.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:25 am

Spoiler:
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:37 am

Spoiler:
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:42 am

Spoiler:
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:47 am

Spoiler:
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 10:53 am

Spoiler:
Dupa astea Ian se tranti pe pat, gafaind.
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 11:07 am

Atunci cand acesta iesise din ea,respira sacadat fiins destul de obosita si destul de mahmura.Isi trase si ea putin sufletu si atunci cand se ridicase in fund zimbind incet,vazand atunci si tatuajul.
-Nu l'am vazut pana acum.Cumde a aparut?
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 11:11 am

- Magie! Apare si dispare, ii zise zambind.
Isi sprijina capul intr-o mana si o privi, apoi i-a inlaturat o suvita de par de pe fata. I-a dat-o dupa ureche.
Sus In jos
Tori Enright

Tori Enright


Mesaje : 67
Puncte : 74
Reputatie : 2
Data nasterii : 25/09/1996
Data de inscriere : 06/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 11:21 am

Se uita la el cu o spranceana ridicata,razand,era destul de ametita,dar mai ales euforica,asa ca acum orice ar face,probabil maine dimineata ar fi uitat totul.
-Magie ha?Intrebase razand.Apoi,dupa ce ii daduse suvita dupa ureche,se aproprie de el si il saruta delicat,de data aceasta.Intr'un sfarsit panandu'se la pieptul lui.
Sus In jos
Adenar D. Lochlainn

Adenar D. Lochlainn


Mesaje : 308
Puncte : 344
Reputatie : 8
Data nasterii : 23/11/1989
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian EmptyMar Sept 06, 2011 11:27 am

- Eu sunt cel misterios, deci nu am de gand sa iti zic secretele mele, o mangaie usor pe umarul unde tinea bratul.
O saruta delicat pe frunte.
- Friends with benefits, huh??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dormitorul lui Ian Empty
MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Ian   Dormitorul lui Ian Empty

Sus In jos
 
Dormitorul lui Ian
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dormitorul lui Ade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkest Powers - the next generation :: « Louisiana » :: Plantatia Myrtles :: Dormitoare-
Mergi direct la: