Darkest Powers - the next generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Povestea forumului

In jos 
AutorMesaj
Derek Souza
Admin
Derek Souza


Mesaje : 464
Puncte : 496
Reputatie : 9
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 05/09/2011

Foaie de personaj
Relationship:

Povestea forumului Empty
MesajSubiect: Povestea forumului   Povestea forumului EmptyLun Sept 05, 2011 6:05 am


Tell me your story...

“Au trecut cinci ani de cand noi, subiectii experimentului Genesis II am scapat din mainile Grupului Edison. Saptamani de fuga, zeci de locuri de ascuns schimbate in fiecare zi, indentitati pe care nu le vom mai putea folosi niciodata fara a fi recunoscuti ca niste ciudati si vieti duse pe apa sambetei. Morti care ne vor bantui cat vom trai si relatii strasnic create pentru eternitate.
Si toate acestea doar pentru a fi bine pentru CEI CA NOI!
Sunt Chloe Saunders. Am 20 de ani si sunt o necromanta. Una din cele cateva sute de astfel de “ciudatenii”. Inca fug, inca sunt pe drumuri si inca ma ascund de ei. Inca sunt vanata iar prietenii mei la fel! Incercam si putem, dar in urma noastra raman cadavre si oameni care vor da de noi chiar si dincolo de moarte.
Ii vad venind dupa noi, le vad chipurile insangerate apropiindu-se de noi pe ascuns si incercand sa ne atinga.
Deocamdata suntem in siguranta.
Am reusit sa ii tinem departe…
DAR OARE PANA CAND?”


Povestea forumului Booksd





Sus In jos
https://darkestpowers-tng.forumgratuit.ro
 
Povestea forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkest Powers - the next generation :: « Let's start ...» :: Introducere :: Storyline-
Mergi direct la: